3RAPID 2

Detské ponožky

číslo produktu
KSCZ013779

Vaša cena 9,99

9,99

Zvoľte farbu:

Dostupné veľkosti: tabuľka veľkostí

+ -

Dostupnost:

  • Skladom na e-shope aj na pobočkách
  • Skladom na e-shope
  • Skladom na pobočkách
  • Nie je na sklade
zobraziť pobočky

Skladom na pobočkách: zavrieť

Ušetrite s ALPINE PROgramem

Zaregistrujte sa do ALPINE PROgramu a nakupujte za výhodnejšie ceny. Ak už svoj účet vytvorený máte, Prihláste sa a čerpajte výhody ALPINE PROgramu.

Rezervujte si zdarma tento produkt na pobočke ALPINE PRO. Rezervovať na pobočke

Podrobný popis produktu 3RAPID 2

Detské ponožky 3RAPID 2 sú vyrobené z bavlny a funkčného polyesteru COOL-MAX. Vďaka zloženiu je materiál vysoko paropriepustný a rýchloschnúci. Pre maximálne pohodlie pri športe i bežnom nosení majú ponožky strih nad členky a pružný úplet v oblasti priehlavku brániaci zosunutiu. Balenie ponožiek obsahuje 3 páry. Zloženie materiálu: 37,5 % polyester COOLMAX, 37,5 % bavlna, 12 % elastan, 11 % polyester, 2% nylon.

Zaradenie

Parametre produktu 3RAPID 2

Materiál paropriepustný | pružný | rýchloschnúci | vysoko paropriepustný
Zloženie 37,5% Polyester COOLMAX 37,5% Bavlna 12% Elastan 11% Polyester 2% Nylon | 40% Polyester COOLMAX 40% Bavlna 9% Polyester 9% Elastan 2% Polyamid
Pružný úplet v oblasti priehlavku proti zosunutiu
V balenie 3 páry

Pre aké aktivity sa Detské ponožky 3RAPID 2 hodí?

Technológie a vychytávky 3RAPID 2

  • Coolmax

    Coolmax

    Modernou technológiou vyrobená textília z polyesterového vlákna, ktoré má zvýšenú plochu povrchu. Toto špeciálne štvorkanálikové polyesterové vlákno je vodoodpudivé, nenasiakavé a veľmi rýchlo odvádza telesnú vlhkosť od pokožky. Coolmax vyvinul tri odlišné stupne funkčnosti oblečenia: Coolmax Everyday, Coolmax Active a Coolmax Extreme. COOLMAX EVERYDAY je mäkký a príjemný na dotyk, dobre odvádza vlhkosť od pokožky. COOLMAX ACTIVE pomáha udržiavať telo v teplotnej rovnováhe lepšie než iné látky. Materiál odvádza pot od tela na povrch látky, kde sa môže rýchlejšie vyparovať. Tento termoregulačný účinok pomáha udržiavať používateľov v suchu a pohodlí. COOLMAX EXTREME bol vyvinutý pre vrcholových športovcov pre vysokú záťaž. Materiál dokáže redukovať vonkajšiu teplotu kože, znižuje rýchlosť srdcového tepu počas cvičenia a udržuje hydratáciu. Takisto ponúka vynikajúce vlastnosti pri regulovaní vlhkosti pokožky.