Detskú súpravu PIERO 3 musíte mať!

Chcete pre deti kvalitnú lyžiarsku bundu a nohavice, ktoré ich ochránia pred snehom, vetrom a mrazom, a zároveň zabezpečiť to, aby v týchto veciach dobre vyzerali? A navyše za výhodnú cenu! Potom je detská súprava PIERO 3 tou správnou voľbou. 

Obľúbená detská lyžiarska súprava PIERO 3 je vyrobená z nepremokavého, paropriepustného materiálu odolného voči vetru s membránou PTX SNOW a funkčnou úpravou ECO PFC FREE, ktorá funkčné vlastnosti podporuje. Vďaka tomu táto súprava dosahuje hodnoty vodného stĺpca 5 000 mm a paropriepustnosti 5 000 g//24 h, Ret < 13. Úprava neobsahuje fluorokarbóny, takže je šetrná k životnému prostrediu. Súprava sa skladá z lyžiarskej bundy a lyžiarskych nohavíc. Bunda má hrejivú výplň, kontrastnú podšívku, kapucňu s vnútornou hrejivou podšívkou, krytku brady a vnútorný golier z hrejivého materiálu, anatomicky tvarované rukávy so sťahovaním v dolnej časti pomocou manžety na suchý zips a s vnútornou flísovou ochranou na palec, snehový pás s elastickou vsuvkou na lepší pohyb vašich detí, spodnú časť s regulovateľnou šírkou pomocou gumičky a praktické vrecká so zipsami vrátane vrecka na skipas. Lyžiarske nohavice majú nariasený pás do gumy, nastaviteľné traky, anatomicky tvarované kolená, spevnené nohavice zo špeciálneho materiálu chrániaceho proti oderu a rozopínateľné na ľahšie obúvanie, snehovú manžetu a vrecká so zipsami. Celá súprava PIERO 3 je vyrábaná v atraktívnych farebných kombináciách s dlhšími ťaháčikmi na zipsoch na ľahkú manipuláciu aj v rukaviciach a reflexnou potlačou na zaistenie lepšej viditeľnosti za zhoršených svetelných podmienok. Prichytenie bundy a nohavíc je vyriešené jednoducho pomocou zipsu. 


Dievčatko vo fialovo-ružovej detskej súprave meria 139 cm a má oblečenú veľkosť 140 – 146 a dievčatko v zelenej súprave má pri výške 110 cm oblečenú veľkosť 104 – 110.

Späť na výpis článkov