HRAJTE S NAMI O SKVELÝ POBYT V LYŽIARSKEJ OBLASTI NASSFELD.

ZAŽITE TO S NAMI!

Súťažte s nami o zimný pobyt v rakúskych Alpách! V hre je lyžiarsky pobyt pre dve osoby, ubytovanie na 4 dni v 4* hotely Alpen Adria Hotel & Spa vrátane polpenzie a skipasov, to všetko v rakúskom regione Nassfeld-Pressegger See!


NAVIAC KAŽDÉMU SÚŤAŽIACEMU DARUJEME „1deň lyžovania zdrama“ v lyžiarskej oblasti Nassfeld a to formou zľavového poukazu na 6-denný TOPSKIPAS za cenu 5-denného TOPSKIPASU alebo 5=4 / 4=3 / 3=2.   

Neváhajte a súťažte s ALPINE PRO, je to jednoduché:
Nakúpte v našich kamenných predajniach alebo v internetovom e-shope v termíne od 15.12. 2018 do 30.1. 2019 a ste v hre. Pozor! Účtenku z nákupu či objednávku z e-shopu nezahadzujte. Hodí sa vám pri vyplňovaní súťažného formuláru TU. Do formulára nezabudnite okrem kontaktných údajov a čísla účtenky/objednávky zadať tiež odpoveď na tipovaciu otázku.

Do súťaže o lyžiarsky pobyt* do rakúskeho Nassfeldu budú zaradení všetci súťažiaci, ktorých meno bude v systéme súhlasiť v kombinácii so zadaným kontrolným kódom, vyplní správne súťažný formulár a ktorých odpoveď na tipovaciu otázku bude v danom termíne najbližšie realite. Podrobnejšie pravidlá nájdete TU.
Súťažte od 15. 12. 2018 do 30. 1. 2019. Prajeme Vám veľa šťastia!

*Pobyt obsahuje ubytovanie pre 2 osoby na 3 noci v 4* hotely Alpen Adria Hotel & Spa s polpenziou a dvoma skipasmi v regióne Nassfeld-Pressegger See. Viac o oblasti: www.nassfeld.at

NAVIAC PRE KAŽDÉHO „1deň lyžovania zdarma“! Pokiaľ už vlastníte aktivačný kód ktorý ste získali pri registrácii vášho nákupu v ALPINE PRO,  môžete si stiahnuť poukaz na nákup 6-denného TOPSKIPASU za cenu 5-denného TOPSKIPASU alebo 5=4 / 4=3 / 3=2, v lyžiarskej oblasti Nassfeld.
POUKAZ na zľavnený TOPSKIPAS si aktivujte zadaním kódu tu: NiceSurprise 

 • Nassfeld  Veľkorysý. Športový. Prekvapujúci.
 • jedna z „TOP 10 lyžiarskych oblastí Rakúska“
 • úchvatná horská panoráma južných Álp
 • 110 km zjazdoviek, 30 moderných lanoviek a vlekov 
 • granacia snehu a viac hodín slnečného svitu
 • 25 chát a reštaurácií na zjazdovke, najväčšia slnečná terasa v Alpách
 • rakúske pohodlie v južanskom životnom štýle
 • Freeride & Fun Areály, Snowpark, Funslope. Ski Movie
 • .... a naviac ? Nechajte sa prekvapiť!
 • Wi-Fi zdarma v lyžiarskom areáli
 • 3 cvičné areály pre deti
 • sánkovanie, beh na lyžiach, lyžiarske túry, túry na snežniciach, nočné lyžovanie ...
 • 80 horských chát pre Váš odpočinok

Čaká Vás prekvapenie
Region Nassfeld-Pressegger See prláka v zime svojich hostí jedinečnými výhodami. Lyžiarska oblasť, so 110 km zjazdoviek, ktorá je veľmi vhodná aj pre rodiny s deťmi, sa teší na nových hostí. Niektorí z nich radi navštívia aj sousedné Taliansko. Vďaka neobvyklej mikroklíme je v Nassfelde počas celej zimnej sezóny zaručený dostatok snehu a takmer každý deň sprevádza slniečko na modrej oblohe. Vo voľnom čase, keď sa nelyžuje, môžu hostia dobre fungujúcu infraštruktúru využiť pri športových aktivitách aj zábave. Spoznajte Nassfeld v zime!
Viac na: www.nassfeld.at

Partnerský hotel súťaže:

Alpen Adria Hotel & Spa ****
Presseggersee 2

9620 Presseggersee bei Hermagor               

Tel: +43 4282 2666

info@alpenadriahotel.at

www.alpenadriahotel.at

Späť na výpis článkov