Unisex Ponožky s antibakteriálnou úpravou KAIRE

číslo produktu
USCX070816

Vaša cena 7,99

7,99

Dostupné veľkosti: tabuľka veľkostí

+ -

Dostupnost:

 • Skladom na e-shope aj na pobočkách
 • Skladom na e-shope
 • Skladom na pobočkách
 • Nie je na sklade
zobraziť pobočky

Skladom na pobočkách: zavrieť

Ušetrite s ALPINE PROgramem

Zaregistrujte sa do ALPINE PROgramu a nakupujte za výhodnejšie ceny. Ak už svoj účet vytvorený máte, prihláste sa a čerpajte výhody ALPINE PROgramu.

Rezervujte si zdarma tento produkt na pobočke ALPINE PRO. Rezervovať na pobočke

Podrobný popis produktu KAIRE

Športové ponožky KAIRE s antibakteriálnymi vlastnosťami pre ženy aj mužov sú vysokopriedušné, rýchloschnúce a pružné. Na zaistenie maximálneho komfortu majú podkolienky zosilnenie v mieste chodidla a materiál je opatrený antibakteriálnou ochranou. V novej jarnej kolekcii nájdete viac farieb pre ženy aj mužov.

Parametre produktu KAIRE

Materiál antibakteriálny | paropriepustný | rýchloschnúci
Zloženie 37,5% Polyester COOLMAX 37,5% Bavlna 12% Elastan 11% Polyester 2% Nylon
Pružný úplet v oblasti priehlavku proti zosunutiu

Pre aké aktivity sa Unisex Ponožky s antibakteriálnou úpravou KAIRE hodí?

Technológie a vychytávky KAIRE

 • Coolmax

  Coolmax

  Modernou technológiou vyrobená textília z polyesterového vlákna, ktoré má zvýšenú plochu povrchu. Toto špeciálne štvorkanálikové polyesterové vlákno je vodoodpudivé, nenasiakavé a veľmi rýchlo odvádza telesnú vlhkosť od pokožky. Coolmax vyvinul tri odlišné stupne funkčnosti oblečenia: Coolmax Everyday, Coolmax Active a Coolmax Extreme. COOLMAX EVERYDAY je mäkký a príjemný na dotyk, dobre odvádza vlhkosť od pokožky. COOLMAX ACTIVE pomáha udržiavať telo v teplotnej rovnováhe lepšie než iné látky. Materiál odvádza pot od tela na povrch látky, kde sa môže rýchlejšie vyparovať. Tento termoregulačný účinok pomáha udržiavať používateľov v suchu a pohodlí. COOLMAX EXTREME bol vyvinutý pre vrcholových športovcov pre vysokú záťaž. Materiál dokáže redukovať vonkajšiu teplotu kože, znižuje rýchlosť srdcového tepu počas cvičenia a udržuje hydratáciu. Takisto ponúka vynikajúce vlastnosti pri regulovaní vlhkosti pokožky.

 • ANTI BACTERIAL

  ANTI BACTERIAL

  Materiál má antibakteriálnu úpravu, ktorá obmedzuje množenie baktérií a nepríjemných pachov spôsobených rozkladom ľudského potu. Odev zostáva dlhšie svieži aj počas vyššej fyzickej záťaže.