Kombinujte lyžiarske sety a využite zľavu 20% na nákup lyžiarskych nohavíc!

Pri zakúpení dámskej, pánskej alebo detskej lyžiarskej bundy u nás získate zľavu 20% na akékoľvek dámske, pánske alebo detské lyžiarske nohavice v ľubovoľnej kombinácii.

Akcia platí od 1. novembra až do 15. januára 2020 v našich kamenných predajniach aj na a e-shope. Zľava 20% na lyžiarske nohavice sa nedá uplatniť pri nákupe zľavnených artiklov a nemožno ju kombinovať s inými akčnými ponukami.

Pripravte sa na zimu a lyžiarske svahy!Teplé zimné bundy na lyžiarske svahy

 Perfektná lyžiarska bunda musí byť nielen pohodlná a praktická, ale predovšetkým funkčná - teda vodeodolná a priedušná. Pokiaľ patríte skôr k rekreačným lyžiarom, postačí vám na zimnej bunde vodný stĺpec okolo hodnoty 10 000mm. Na ľavom rukáve bundy by určite nemalo chýbať vrecko na skipas a pre vyššiu priedušnosť bundy tiež vetracie zipsy v podpazuší. Na jazdenie v prašane sa vám bude hodiť snehový pás a proti vetru široká kapucňa, ktorú pretiahnete aj cez helmu. Prezrite si našu aktuálnu ponuku lyžiarskych búnd ALPINE PRO.


 Kvalitné lyžiarske nohavice sú základ

Pri nákupe lyžiarskych nohavíc odporúčame vyberať varianty s vyššou hodnotou vodného stĺpca. Na bežné lyžovanie či zimné prechádzky prírodou vám postačia nohavice s vodným stĺpcom 5 000 - 8 000 mm, pre pokročilých a náročnejších lyžiarov je ideálna hodnota nad 10 000 mm. Najmä u detí sa oplatí dbať aj na to, aby nohavice boli oderuvzdorné, dobre zateplené a mali snehovú manžetu. Deti sa v zime na snehu rady kĺžu a práve vďaka týmto prvkom, im nohavice vydržia aj na ďalšiu sezónu.