Detské Ponožky RAPID 2

číslo produktu
KSCS010779

Vaša cena 3,99

3,99

Zvoľte farbu:

Dostupné veľkosti: tabuľka veľkostí

Vybraná farba a veľkosť produktu, bohužiaľ, nie sú v e-shope dostupné na zakúpenie.

Dostupnost:

  • Skladom na e-shope aj na pobočkách
  • Skladom na e-shope
  • Skladom na pobočkách
  • Nie je na sklade
zobraziť pobočky

Skladom na pobočkách: zavrieť

Ušetrite s ALPINE PROgramem

Zaregistrujte sa do ALPINE PROgramu a nakupujte za výhodnejšie ceny. Ak už svoj účet vytvorený máte, prihláste sa a čerpajte výhody ALPINE PROgramu.

Rezervujte si zdarma tento produkt na pobočke ALPINE PRO. Rezervovať na pobočke

Podrobný popis produktu RAPID 2

Detské ponožky RAPID 2 sú vyrobené zo zmesi kvalitnej bavlny a funkčného polyesteru COOL-MAX, elastanu a nylonu. Vďaka tomuto zloženiu je materiál vysoko paropriepustný a rýchloschnúci. Na zaistenie maximálneho pohodlia nielen pri všetkých športoch majú ponožky strih nad členky a pružný úplet v oblasti priehlavku brániaci skĺznutiu. Zloženie materiálu: 37,5 % polyester COOLMAX, 37,5 % bavlna, 12 % elastan, 11 % polyester, 2 % nylon.

Zaradenie

Parametre produktu RAPID 2

Materiál melírovaný | pružný | rýchloschnúci | vysoko paropriepustný
Zloženie 37,5% Polyester COOLMAX 37,5% Bavlna 12% Elastan 11% Polyester 2% Nylon
Pružný úplet v oblasti priehlavku proti zosunutiu
Zosilnenie v mieste chodidla
V balenie 1 pár

Pre aké aktivity sa Detské Ponožky RAPID 2 hodí?

Technológie a vychytávky RAPID 2

  • Coolmax

    Coolmax

    Modernou technológiou vyrobená textília z polyesterového vlákna, ktoré má zvýšenú plochu povrchu. Toto špeciálne štvorkanálikové polyesterové vlákno je vodoodpudivé, nenasiakavé a veľmi rýchlo odvádza telesnú vlhkosť od pokožky. Coolmax vyvinul tri odlišné stupne funkčnosti oblečenia: Coolmax Everyday, Coolmax Active a Coolmax Extreme. COOLMAX EVERYDAY je mäkký a príjemný na dotyk, dobre odvádza vlhkosť od pokožky. COOLMAX ACTIVE pomáha udržiavať telo v teplotnej rovnováhe lepšie než iné látky. Materiál odvádza pot od tela na povrch látky, kde sa môže rýchlejšie vyparovať. Tento termoregulačný účinok pomáha udržiavať používateľov v suchu a pohodlí. COOLMAX EXTREME bol vyvinutý pre vrcholových športovcov pre vysokú záťaž. Materiál dokáže redukovať vonkajšiu teplotu kože, znižuje rýchlosť srdcového tepu počas cvičenia a udržuje hydratáciu. Takisto ponúka vynikajúce vlastnosti pri regulovaní vlhkosti pokožky.