RAPID 2

Detské Ponožky

číslo produktu
KSCN014613

Vaša cena 3,99

3,99

Vybraná farba a veľkosť produktu, bohužiaľ, nie sú v e-shope dostupné na zakúpenie.

Dostupnost:

 • Skladom na e-shope aj na pobočkách
 • Skladom na e-shope
 • Skladom na pobočkách
 • Nie je na sklade
zobraziť pobočky

Skladom na pobočkách: zavrieť

Ušetrite s ALPINE PROgramem

Zaregistrujte sa do ALPINE PROgramu a nakupujte za výhodnejšie ceny. Ak už svoj účet vytvorený máte, Prihláste sa a čerpajte výhody ALPINE PROgramu.

Vybranú variantu produktu nie je možné rezervovať.

Podrobný popis produktu RAPID 2

Detské ponožky RAPID 2 sú vyrobené z bavlny a funkčného polyesteru COOL-MAX. Vďaka zloženiu je materiál vysokoparopriepustný a rýchloschnúci. Pre maximálne pohodlie pri športe i bežnom nosení majú ponožky strih nad členky a pružný úplet v oblasti priehlavku brániaci zosunutiu. Zloženie materiálu: 37,5 % polyester COOLMAX, 37,5 % bavlna, 12 % elastan, 11 % polyester, 2 % nylon.

Zaradenie

Parametre produktu RAPID 2

Materiál pružný | rýchloschnúci | vysoko paropriepustný
Zloženie 37,5% Polyester COOLMAX 37,5% Bavlna 12% Elastan 11% Polyester 2% Nylon
Pružný úplet v oblasti priehlavku proti zosunutiu
V balenie 1 pár

Pre aké aktivity sa Detské Ponožky RAPID 2 hodí?

Technológie a vychytávky RAPID 2

 • Coolmax

  Coolmax

  Modernou technológiou vyrobená textília z polyesterového vlákna, ktoré má zvýšenú plochu povrchu. Toto špeciálne štvorkanálikové polyesterové vlákno je vodoodpudivé, nenasiakavé a veľmi rýchlo odvádza telesnú vlhkosť od pokožky. Coolmax vyvinul tri odlišné stupne funkčnosti oblečenia: Coolmax Everyday, Coolmax Active a Coolmax Extreme. COOLMAX EVERYDAY je mäkký a príjemný na dotyk, dobre odvádza vlhkosť od pokožky. COOLMAX ACTIVE pomáha udržiavať telo v teplotnej rovnováhe lepšie než iné látky. Materiál odvádza pot od tela na povrch látky, kde sa môže rýchlejšie vyparovať. Tento termoregulačný účinok pomáha udržiavať používateľov v suchu a pohodlí. COOLMAX EXTREME bol vyvinutý pre vrcholových športovcov pre vysokú záťaž. Materiál dokáže redukovať vonkajšiu teplotu kože, znižuje rýchlosť srdcového tepu počas cvičenia a udržuje hydratáciu. Takisto ponúka vynikajúce vlastnosti pri regulovaní vlhkosti pokožky.

 • ANTI BACTERIAL

  ANTI BACTERIAL

  Materiál má antibakteriálnu úpravu, ktorá obmedzuje množenie baktérií a nepríjemných pachov spôsobených rozkladom ľudského potu. Odev zostáva dlhšie svieži aj počas vyššej fyzickej záťaže.

 • PACKABLE

  PACKABLE

  Zbaliteľná bunda.