RED DEER

Unisex Ponožky

číslo produktu
USCZ001990

Vaša cena 3,99

3,99

Zvoľte farbu:

Dostupné veľkosti: tabuľka veľkostí

+ -

Dostupnost:

  • Skladom na e-shope aj na pobočkách
  • Skladom na e-shope
  • Skladom na pobočkách
  • Nie je na sklade

Skladom na pobočkách: zavrieť

Ušetrite s ALPINE PROgramem

Zaregistrujte sa do ALPINE PROgramu a nakupujte za výhodnejšie ceny. Ak už svoj účet vytvorený máte, Prihláste sa a čerpajte výhody ALPINE PROgramu.

Vybranú variantu produktu nie je možné rezervovať.

Podrobný popis produktu RED DEER

Nízke univerzálne ponožky pre ženy aj mužov RED DEER sú vyrobené z rýchloschnúceho materiálu COOLMAX so zosilnením v oblasti chodidla, ktoré je tak odolnejšie voči predratiu. Zloženie materiálu: 37,5% polyester COOLMAX, 37,5 % bavlna, 12 % elastan, 11 % polyester, 2 % nylon.

Parametre produktu RED DEER

Materiál rýchloschnúci
Zloženie 37,5% Polyester COOLMAX 37,5% Bavlna 12% Elastan 11% Polyester 2% Nylon | 40% Polyester COOLMAX 40% Bavlna 9% Polyester 9% Elastan 2% Polyamid
Zosilnenie v mieste chodidla
V balenie 1 pár

Pre aké aktivity sa Unisex Ponožky RED DEER hodí?

Technológie a vychytávky RED DEER

  • Coolmax

    Coolmax

    Modernou technológiou vyrobená textília z polyesterového vlákna, ktoré má zvýšenú plochu povrchu. Toto špeciálne štvorkanálikové polyesterové vlákno je vodoodpudivé, nenasiakavé a veľmi rýchlo odvádza telesnú vlhkosť od pokožky. Coolmax vyvinul tri odlišné stupne funkčnosti oblečenia: Coolmax Everyday, Coolmax Active a Coolmax Extreme. COOLMAX EVERYDAY je mäkký a príjemný na dotyk, dobre odvádza vlhkosť od pokožky. COOLMAX ACTIVE pomáha udržiavať telo v teplotnej rovnováhe lepšie než iné látky. Materiál odvádza pot od tela na povrch látky, kde sa môže rýchlejšie vyparovať. Tento termoregulačný účinok pomáha udržiavať používateľov v suchu a pohodlí. COOLMAX EXTREME bol vyvinutý pre vrcholových športovcov pre vysokú záťaž. Materiál dokáže redukovať vonkajšiu teplotu kože, znižuje rýchlosť srdcového tepu počas cvičenia a udržuje hydratáciu. Takisto ponúka vynikajúce vlastnosti pri regulovaní vlhkosti pokožky.