Unisex Ponožky Coolmax RED DEER

číslo produktu
USCZ001990

Vaša cena 4,99

4,99

Zvoľte farbu:

Dostupné veľkosti: tabuľka veľkostí

+ -

Dostupnost:

  • Skladom na e-shope aj na pobočkách
  • Skladom na e-shope
  • Skladom na pobočkách
  • Nie je na sklade
zobraziť pobočky

Skladom na pobočkách: zavrieť

Ušetrite s ALPINE PROgramem

Zaregistrujte sa do ALPINE PROgramu a nakupujte za výhodnejšie ceny. Ak už svoj účet vytvorený máte, prihláste sa a čerpajte výhody ALPINE PROgramu.

Rezervujte si zdarma tento produkt na pobočke ALPINE PRO. Rezervovať na pobočke

Podrobný popis produktu RED DEER

Nízke univerzálne ponožky pre ženy aj mužov RED DEER sú vyrobené z rýchloschnúceho materiálu COOLMAX so zosilnením v oblasti chodidla, ktoré je tak odolnejšie voči predratiu. Zloženie materiálu: 37,5% polyester COOLMAX, 37,5 % bavlna, 12 % elastan, 11 % polyester, 2 % nylon.

Parametre produktu RED DEER

Materiál rýchloschnúci
Zloženie 37,5% Polyester COOLMAX 37,5% Bavlna 12% Elastan 11% Polyester 2% Nylon | 40% Polyester COOLMAX 40% Bavlna 9% Polyester 9% Elastan 2% Polyamid
Zosilnenie v mieste chodidla
V balenie 1 pár

Pre aké aktivity sa Unisex Ponožky Coolmax RED DEER hodí?

Technológie a vychytávky RED DEER

  • Coolmax

    Coolmax

    Modernou technológiou vyrobená textília z polyesterového vlákna, ktoré má zvýšenú plochu povrchu. Toto špeciálne štvorkanálikové polyesterové vlákno je vodoodpudivé, nenasiakavé a veľmi rýchlo odvádza telesnú vlhkosť od pokožky. Coolmax vyvinul tri odlišné stupne funkčnosti oblečenia: Coolmax Everyday, Coolmax Active a Coolmax Extreme. COOLMAX EVERYDAY je mäkký a príjemný na dotyk, dobre odvádza vlhkosť od pokožky. COOLMAX ACTIVE pomáha udržiavať telo v teplotnej rovnováhe lepšie než iné látky. Materiál odvádza pot od tela na povrch látky, kde sa môže rýchlejšie vyparovať. Tento termoregulačný účinok pomáha udržiavať používateľov v suchu a pohodlí. COOLMAX EXTREME bol vyvinutý pre vrcholových športovcov pre vysokú záťaž. Materiál dokáže redukovať vonkajšiu teplotu kože, znižuje rýchlosť srdcového tepu počas cvičenia a udržuje hydratáciu. Takisto ponúka vynikajúce vlastnosti pri regulovaní vlhkosti pokožky.