Vybrané predajne ALPINE PRO fungujú ako výdajné miesta pre rezervácie tovaru z e-shopu!

Rezerváciu je možné vyzdvihnúť vždy od pondelka do nedele v čase 10.00 - 19.00 hod. Výdajné miesta nájdete od 2.1.2021 v týchto predajniach ALPINE PRO:


EUROVEA Bratislava

AVION Bratislava

VIVO! Bratislava

Bory Bratislava

AUPARK Bratislava

EUROPA Banská Bystrica

GALERIA MLÝNY Nitra

OPTIMA Košice

TULIP Martin

Liptovský Mikuláš

ZOC MAX Poprad

KORZO Prievidza

ZOC MAX Prešov

MADARAS Spišská Nová Ves

LAUGARICIO Trenčín

ZOC MAX Žilina


Ako si vytvoríte rezerváciu tovaru na predajni?

Pri produkte vybranom na e-shope www.alpinepro.sk  zadajte požadovanú veľkosť a kliknite na tlačidlo REZERVÁCIA - zobrazia sa predajne, na ktorých je vybraný artikel dostupný. Vyplňte rezervačný formulár, odošlite a počkajte na e-mailové potvrdenie od predajne s informáciou, že máte nákup pripravený. Platba prebehne na predajni bezkontaktne pri prevzatí rezervovaného tovaru. Vaša rezervácia je platná 2 dni od jej potvrdenia.

Bezpečnostné opatrenia na predajniach:

S ohľadom na zdravie našich zamestnancov i zákazníkov stále dodržiavame prísne hygienické opatrenia a žiadame aj vás o rešpektovanie všetkých nariadení aj zásad dodržiavania bezpečného nákupu.

V rámci výdajných miest nie je aktuálne možné skúšanie odevov ani obuvi.

Preferujeme bezkontaktné platby. Darčekové poukazy je pri platbe možné uplatňovať.

Chceli ste vymeniť či reklamovať tovar zakúpený na predajni?

Z dôvodov aktuálnych nariadení vlády nemožno na predajniach v režime výdajných miest vymeniť či reklamovať tovar. Všetky lehoty sme pre vás predĺžili o dobu, po ktorú sú predajne uzavreté.

Čo robiť, ak vám platnosť darčekovej poukážky ALPINE PRO počas uzavretia predajní skončila alebo sa blíži jej exspirácia?

Akonáhle budú ukončené nariadenia o zákaze maloobchodného predaja a bude známy termín znovuotvorenia predajní, pošlite nám na e-mail eshop@alpinepro.sk číslo poukážky. Jej platnosť vám predĺžime opäť o dobu uzavretia predajní. Darčekové poukazy zakúpené na predajniach bohužiaľ nemožno uplatniť na e-shope.

Späť na výpis článkov