Doprava zadarmo od 69 € Nezáväzná rezervácia Vrátenie do 30 dní Vernostný PROgram E-SHOP +420 605 237 990, Po - Pia 9:00 - 16:00
eshop@alpinepro.sk

VYHRAJTE S ALPINE PRO JARNÉ LYžOVANIE NA ĽADOVCI V Zell am See-Kaprun!

Súťažte s nami o lyžiarsky pobyt* do rakúskeho Zell am See-Kaprun! Čaká na vás pravá alpská zima so 100% zárukou snehu medzi ľadovcom, horami a jazerom v Zell am See-Kaprun!

Neváhajte a súťažte, je to ľahké:

Nakúpte v našich kamenných predajniach alebo v internetovom e-shope minimálne za 50 € v termíne od 10.1. do 10.2. 2018 a zapojte sa do súťaže. Pozor! Účtenku z nákupu či objednávku z e-shopu nezahadzujte. Hodí sa vám pri vyplňovaní súťažného formulára TU. Do formulára nezabudnite okrem kontaktných údajov a čísla účtenky/objednávky zadať aj odpoveď na tipovaciu otázku.

Do súťaže o jarný pobyt* do rakúskej oblasti Zell am See-Kaprun budú zaradeni všetci súťažiaci, ktorých meno bude v systéme súhlasiť v kombinácii so zadaným kontrolným kódom, vyplní správne súťažný formulár a ktorých odpoveď na tipovaciu otázku bude v danom termíne najbližšie realite. Podrobnejšie pravidlá TU.
Prejeme Vám veľa šťastia!

Čo môžete vyhrať?

*Pobyt zahŕňa vždy ubytovanie pre 2 osoby na 3 noci v Hoteli Barbarahof**** superior s polopenziou a dva skipasy. Viac o regione: www.zellamsee-kaprun.com a hoteli: www.hotel-barbarahof.at

Zážitok z dovolenky v Zell am See-Kaprun zahŕňa všetko, od večného ľadu na ľadovci Kitzsteinhorn vo výške viac ako 3000 metrov n. m., až po brehy zamrznutého jazera Zeller See. V tomto rozprávkovom prostredí môžete vykonávať celú paletu zimných športov. V troch lyžiarskych strediskách - Kitzsteinhorn, Schmittenhöhe a Maiskogel - na 66 zjazdovkách v dĺžke 138 kilometrov, si na svoje prídu skúsení jazdci aj pôžitkári, rodiny s deťmi aj začiatočníci. Ale aj pre tých, ktorí hľadajú zážitky na snehu ale mimo zjazdovky, ponúka region viacero možností, ako je beh na lyžiach, výlety na snežniciach a lyžiach, sánkovanie alebo športy na ľade.

Najmodernejšie zasnežovacie zariadenia zaručujú absolútnu garanciu snehu, blízkosť národného parku Hohe Tauern zasa nádherný zážitok z prírody. Snowparky nájdete vo všetkých lyžiarskych strediskách, najatraktívnejší „Superpipe“ v Rakúsku a najdlhší „Funslope“ sveta na Schmittenhöhe ponúkajú množstvo zábavy. Jediná ľadovcová lyžiarska oblasť v Salzburgsku v „Kitz“ boduje svojimi brilantními zjazdovkami od októbra až do začiatku leta, svojimi horskými trasami a „svetom vrcholov 3000“. Vďaka svojmu širokému spektru možností je Zell am See-Kaprun jedným z nejkrajších a najrozmanitejších lyžiarskych regiónov v celom Rakúsku. Zell am See-Kaprun v zime 2017/18 opäť prekvapí množstvom noviniek, pestrým kalendárom akcií a udalostí a dokonalou zábavou na snehu pre všetky vekové skupiny.Viac o oblasti Zell am See-Kaprun nájdete na: www.zellamsee-kaprun.com

Partnerský hotel súťaže:

Hotel BARBARAHOF **** superior
Sympatický luxus, rodinná atmosféra, lákavé kulinárske pochúťky, blahodarný relax: 
V 4-hviezdičkovom hoteli superior Barbarahof v Kaprun - Zell am See prežijete dovolenku všetkými zmyslami. Doprajte si príjemný čas na odpočinok v dokonalej lokalite.

V priestranných a elegantne zariadených izbách a apartmánoch sa vyspíte v posteliach typu "kingsize" ako v tých najlepších päťhviezdičkových luxusných hoteloch sveta. Vyberte si zo širokej ponuky vankúšov svoju vlastnú blahodarnú kombináciu pre pokojné a zotavujúce noci. Barbarahof bol v roku 2016 znova ocenený 5 zlatými snehovými vločkami sprievodcom Ski Guide Austria.

Odpočinok a relax tu idú ruka v ruke v hotelových exkluzívnych kúpeľoch určených výlučne pre hotelových hostí so saunovým svetom v starorímskom štýle. Okrem krytého bazénu sú zárukou dokonalej relaxácie kabínková sauna, soľná parná kúpeľ, lakonium, zážitková sprchová jaskyňa, multimediálna infračervená sauna a kúpeľná studnička. Naša relaxačná miestnosť "silentium" s vodnými pohovkami a relaxačnými ležadlami Vás pozýva k oddychu a očiste duše.

Hotel BARBARAHOF **** superior
Nikolaus-Gassner-Straße  |  A-11 5710 Kaprun
Tel.: +43 (0) 6547-7248
info@hotel-barbarahof.at   |   www.hotel-barbarahof.at  
Späť na výpis článkov