Vyhrajte s ALPINE PRO lyžiarsku dovolenku v regióne PYHRN-PRIEL!

Nakúpte v kamenných predajniach ALPINE PRO alebo v e-shope www.alpinepro.sk nad 50 € v termíne od 1. 11. do 30.11. 2021 a ste v hre o lyžiarsky zájazd v regióne Pyhrn-Priel. Pozor! Bloček z nákupu či objednávku z e-shopu nezahadzujte, budete ju potrebovať pri vyplňovaní súťažného formulára na webe www.zazitetosnami.skČo môžete vyhrať?

LYŽIARSKY POBYT VRÁTANE UBYTOVANIA PRE 2 OSOBY NA 4 DNI / 3 NOCI V 3* HOTELI S POLPENZIOU A DVOMA SKIPASMI*,

TO VŠETKO V ALPSKOM DOVOLENKOVOM REGIÓNE PYHRN-PRIEL.

* Čerpanie pobytu je možné v zimnej sezóne 2021/22, najneskôr do 30.11. 2022 (okrem vianočných a novoročných prázdnin a rakúskych štátnych sviatkov).

Poznajte lyžiarsky región PYHRN-PRIEL

TOP of Pyhrn-Priel … tak krásne, tak bohaté na sneh, a tak dobre!

Hlboko zasnežený horský svet, lyžiarske radovánky až do nadmorskej výšky 2000 m.n.m., dve vyznamenané lyžiarske oblasti, skvele upravené bežecké trasy, sánkarské dráhy a zimné turistické chodníky. Rekreačná oblasť Pyhrn-Priel sa predstavuje ako rozprávková zimná ríša krás a zázrakov – a ako tajný tip v srdci Rakúska, ktorý leží takpovediac za humnami! Rodiny s deťmi, aktívni športovci aj takí, ktorí túžia po odpočinku a pôžitkoch. Tým všetkým sa dostane v našich partnerských ubytovacích zariadeniach TOP of Pyhrn-Priel mimoriadneho pohostinstva, láskyplnej starostlivosti a mnohých ďalších nadštandardných služieb zahrnutých v cene. Tešíme sa na vás! Viac o regióne:  www.topof.at