ZAŽITE TO S NAMI! POŠLEME ŤA NA ZIMNÚ DOVOLENKU DO REGIONU PYHRN-PRIEL V RAKÚSKU!

Neváhajte a súťažte s ALPINE PRO, je to ľahké:
Nakúpte v našich kamenných predajniach alebo v internetovom e-shope v termíne od 15.10. do 22.11. 2018 a zapojte sa do súťaže. Pozor! Účtenku z nákupu či objednávku z e-shopu nezahadzujte. Hodí sa vám pri vyplňovaní súťažného formulára TU. Do formulára nezabudnite okrem kontaktných údajov a čísla účtenky/objednávky zadať aj odpoveď na súťažnú otázku.
Do súťaže o tri zimné pobyty* do rakúskeho regionu Pyhrn-Priel budú zaradeni všetci súťažiaci, ktorých meno bude v systéme súhlasiť v kombinácii so zadaným kontrolným kódom, vyplní správne súťažný formulár a ktorých odpoveď na súťažnú otázku bude v danom termíne najbližšie realite. Podrobnejšie pravidlá nájdete TU.
Súťažte od 15. 10. do 22. 11. 2018. Prajeme Vám veľa šťastia!  

*Každý z 3 pobytov obsahuje vždy ubytovanie pre 2 osoby na 3 noci v 3* hotely s polopenziou vrátane skipasov v rakúskom dovolenkovom regione Pyhrn-Priel. Viac o regióne: www.topof.at .

Top of Pyhrn-Priel  ... to bude moja zima!
Snehom zasypaná horská krajina, zábava na svahu vo výške až 2000 m, dve viacnásobne ocenené lyžiarske strediská a výborne upravené trate na bežecké lyžovanie, sánkovanie a chodníky na zimnú turistiku:
Dovolenkový región Pyhrn-Priel sa prezentuje ako skutočná zimná krajina zázrakov – a ako neďaleký tajný tip v srdci Rakúska!

TOP of Pyhrn Priel ... také krásne, také zasnežené a tak blízko! 

1 lyžiarsky lístok 2 lyžiarske strediská 1 000 možností
Pripnite si lyže a spustite sa: Obe naše lyžiarske strediská Hinterstoder a Wurzeralm ponúkajú ten pravý pôžitok na zjazdovke, komfortné a moderné vleky bez dlhého čakania a tak isto istotu snehu až do apríla!

HINTERSTODER - zažiť skutočné hory

  • Zábava na zjazdovkách s dĺžkou 40 km so všetkými stupňami náročnosti. (Bonus: zjazdovka spĺňajúca náročné podmienky svetového pohára)
  • Zjazdy z nadmorskej výšky 2.000 m do výšky 600 m
  • Zážitková zjazdovka SNOWtrail  (zábava pre veľkých aj malých – bubny, strmé zákruty, ...)
  • Pekelná zjazdovka (iba pre skúsených, sklon 70 %)
    Snow Park
  • Svetový pohár v alpskom lyžovaní Audi FIS – Hinterstoder  (Super-G muži 29.02.2020; Obrovský slalom muži 01.03.2020)

Viac o stredisku Hinterstoder: www.hiwu.at .