Vykročte do jari s novou kolekciou, ktorá Vás podrží pri každých podmienkach

Počasie vie byť v týchto dňoch veľmi premenlivé. Raz svieti slnko, v zapätí prší a občas sa dokonca čudujeme, keď vidíme padať v apríli vločky snehu. Na takéto počasie sa ťažko oblieka. Hlavne v mesiacoch kedy je ráno ešte stále zima, ale v priebehu dňa sa to otočí pomaly na krátky rukáv.

Počasie vie byť v týchto dňoch veľmi premenlivé. Raz svieti slnko, v zapätí prší a občas sa dokonca čudujeme, keď vidíme padať v apríli vločky snehu. Na takéto počasie sa ťažko oblieka. Hlavne v mesiacoch kedy je ráno ešte stále zima, ale v priebehu dňa sa to otočí pomaly na krátky rukáv. Zhodneme sa, že je lepšie byť pripravení a pri najhoršom si poniesť bundu v rukách, ako mrznúť. Nikdy nevieme ako sa môže počasie zvrtnúť a kedy sa nám vrstva navyše bude hodiť 

Ak Vám v zimných mesiacoch chýbali výlety do prírody a turistika, mali ste jej málo, alebo s ňou len chcete začať, ste tu správne. Na jar sme pripravení a naša outdoor kolekcia myslí práve aj na takéto nevyspytateľné podmienky.

Jak vybrat funkční outdoorové bundy na turistiku?
 

Ako vybrať funkčnú bundu na turistiku?
Pri výbere vršku by ste nemali pozerať len na výzor. Samozrejme, že väčšina z nás chce aby bunda spĺňala estetické požiadavky, no na outdoorovú bundu sa hlavne musíte vedieť spoľahnúť. Tieto 2 veci sme u nás skĺbili a navrhli novú kolekciu búnd, ktorá nielen dobre vyzerá, ale má aj mnoho úprav materiálu a vychytávok. Bundy sú nepremokavé, vetruodolné, priedušné a zabezpečujú rýchly odvod potu z tela. Nesmú chýbať dodatky ako – odvetrávanie v podpazuší, sieťovaná podšívka, kapucňa so sťahovaním a reflexné prvky pre vašu lepšiu viditeľnosť v zhoršených podmienkach.

    

Outdoorové nohavice na turistiku
Možno na turistiku v minulosti, alebo aj v súčasnosti nosíte rifle, no vedzte, že ak vyskúšate pohodlie outdoorových nohavíc, iné už chcieť nebudete. Okrem veľkého komfortu si zamilujete vysoký vodný stĺpec, priedušnosť a anatomické tvarovanie pre väčší rozsah pohybu. Materiál taktiež obsahuje DWR úpravu, ktorá sa stará o to, aby dopadajúca voda tvorila malé kvapôčky a tie odtekali okamžite preč. Táto úprava zabezpečuje to, že materiál ostane dlhšie suchý.

Náš tip: Dámske nohavice FOIKA, dámske LUXA, pánske nohavice FOIK

Funkčné tričká dokážu lepšie odvádzať pot

V ponuke od ALPINE PRO nájdete desiatky zaujímavých tričiek. Rôzne farby, vzory, veľkosti a funkčné vlastnosti. Ak túžite po funkčnom tričku určite si prezrite nás tip – tričká vyrobené z prvotriednej merino vlny. Vďaka skvelému materiálu sa tričko stará o to, že pri nízkych teplotách hreje a pri vysokých naopak uvoľňuje vlhkosť a rýchlo vyschne. Na dotyk je veľmi prijemné a pri pohybe pružné.