Spoznajte unikátnu bundu GERS/A – druhú generáciu nanovlákennej bundy od ALPINE PRO vyrobenej v Českej republike

Spoločnosť ALPINE PRO vyvinula v Českej republike unikátnu outdoorovú bundu GERS/A s nanovlákennou membránou Nanomembrane. Revolučná technológia bundy zaručuje až 4x vyššiu priedušnosť oproti bežným funkčným membránam.

Spoločnosť ALPINE PRO vyvinula v Českej republike unikátnu outdoorovú bundu GERS/A s nanovlákennou membránou Nanomembrane. Revolučná technológia bundy zaručuje až 4x vyššiu priedušnosť oproti bežným funkčným membránam. Nanovlákenné lamináty s touto membránou sú vhodné predovšetkým na fyzicky náročné aktivity ako je beh, cyklistika, hiking atď.

Extrémna priedušnosť dosahuje mimoriadnu hodnotu 29 000 g/m2/24 h

Počas športovej záťaže potrebujete odvádzať telesnú vlhkosť od pokožky do vonkajšieho prostredia, aby ste telo udržali v teple a suchu. Bundy GERS/A majú vynikajúcu priedušnosť vďaka špeciálnej nanovlákennej membráne Nanomembrane. Tá je svojimi vlastnosťami veľmi podobná ľudskej pokožke. Nanovlákenná membrána má unikátnu štruktúru s priemerom vlákien do 150 nm. Táto štruktúra má na 1 cm2 o 25 % viac pórov ako štandardné mikroporézne membrány a dosahuje tak extrémnu priedušnosť.

 

 Vysoká vodeodolnosť

Špeciálna vodoodpudivá vrstva HYDROPHOBIC EXTREME zvyšuje celkovú vodeodolnosť bundy až na 10 000 mm. Tieto parametre vodného stĺpca sú ešte podporené podlepenými švami, vďaka ktorým voda nepretečie ani v miestach šitia.

Množstvo vychytávok a 100 % vetruodolnosť

Jednoduché rozopínateľné vetranie v podpazuší oceníte, keď nechcete rozopínať hlavný zips a potrebujete okamžité ochladenie. Praktická vychytávka je aj vrecko na rukáve, 2 vnútorné a 2 hlavné vrecká. Pri všetkých vašich aktivitách tiež oceníte dvojcestný hlavný zips, rozšírenie goliera druhým zipsom, perforované vetranie v prednej časti goliera, ľahko uchopiteľné ťaháčky, alobu pre zahriatie oblasti krku, sťahovanie kapucne, dolného okraja aj reguláciu rukávov.

Bundu testovali olympijskí medailisti

Českí športovci a zástupcovia Českého olympijského tímu testovali ako predchádzajúcu bundu NAN/A, tak aj druhú generáciu GERS/A. Bundy prešli dlhodobou športovou záťažou v náročných klimatických podmienkach. Podnety a odporúčania športovcov viedli k vyladeniu bundy k dokonalosti.

Unikátnu nano membránovú bundu GERS/A môžete zaobstarať v dámskej v a pánskej verzii.