Vyrazte s nami na lyže!

Pripravili sme pre vás prvotriedne a maximálne spoľahlivé dámske lyžiarske vybavenie, ktoré vám zaistí nielen dokonalé pohodlie, ale i maximálny komfort pri lyžovaní, snowboardingu a ostatných zimných športoch, a to za každého počasia!

Dámske lyžiarske nohavice OSAGA odolajú snehu, mrazu, dažďu i vetru, poskytnú tak skvelú službu a štýlový vzhľad. Ochrana pred nepriaznivým počasím je zaistená vďaka membráne PTX SNOW. 


Dámska lyžiarská bunda REAMA je vysoko funkčný produkt pro ženy, vyrobený z nepremokavého, priedušného, vetruodolného a pružného materiálu s membránou PTX SNOW, ktorá zaručuje optimálnu ochranu pred nepriaznivými vplyvmi zimy. 


Lyžiarske rukavice KAHUG sú ideálne pre všetky druhy zimných športov a iné outdoorové aktivity. Sú vyrobené z nepremokavého priedušného materiálu s membránou SOFT-SHELL WINDBARRIER EXTREME s impregnačnou úpravou DWR, čo zaručuje spoľahlivú ochranu a pohodlie. 


Špičková lyžiarska prilba GEREWE vám poskytne bezpečie a komfort počas lyžovania. Je vyrobená z kvalitného materiálu a vybavená hrejivou vnútornou vrstvou pre udržanie tepla i v mrazivom počasí. 


Lyžiarske okuliare MORTER sú ideálne pre mužov i ženy, zaisťujú dokonalý komfort a ochranu očí. Skvele sedia na hlave, jednoducho sa prispôsobujú nositeľovi a poskytujú neobmedzený výhľad pri lyžovaní a snowboardingu. 


Nenechajte si ujsť zimné radovánky s ALPINE PRO!